çizgi film maskotu Kiralama Servisi

Çizgi Film Maskotu Kiralama

Açılış Organizasyonu – Doğum Günü Organizasyonu – Piknik Organizasyonu vb. Türden Organizasyonlarınızda Farklılık Yaratmak ve Eğlenceli Anlar Geçirmek için Çizgi Film Maskotlarımızı Tercih Edebilirsiniz.
Birbirinden Güzel Maskotlarımız ile Keyifli Anlar Geçirecek, Sizler ve Katılımcı Misafirleriniz için Unutulmaz Anlar Oluşturcaksınız.

çizgi film maskotu Kiralama Servisi

Çizgi Film Maskotları Çeşitlerimiz

Organizasyonlarınız da Tercih Edeceğiniz Çizgi Film Maskotları Çeşitlerimiz Şu Şekildedir,
Mickey-Minnie Mouse, Donald-Daisy Duck, Angry Birds, Minnion, Jerry Mouse, Şirin Baba-Neşeli Şirin, Süper Mario, Sevimli Palyaço, Sponge Bob vb. Türden Birçok Karakter Firmamızda Mevcuttur.

çizgi film maskotu Kiralama Servisi

Çizgi Film Maskotları Neden Tercih Edilmelidir?

Açılış organizasyonu – Doğum günü organizasyonu – Piknik organizasyonu – Şenlik festival organizasyonu vb. türden organizasyonlarınız da katılımcı misafirlerinizin, özellikle de çocuklarımız ilgi odağı olacağından dolayı en büyük tercih sebeplerinden biridir. çizgi film maskotları mız orjinal karakterlerle birebir uyumlu olup, her türden organizasyonunuz esnasında eğlenceli ve keyifli anlar geçirmenizi sağlayacaktır. 

Çizgi film maskotu kiralama hizmetimizde performans sürelerimiz ortalama 4-5 saat olarak değişmekte olup, aynı dozda enerjiyi yüksek tutabilmek için kısa mola aralıkları ile sürmektedir.

Çizgi film maskotu kiralama hizmetimizde performans gösteren maskotumuz organizasyonunuz için tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun sebebi ise, animatör arkadaşımız maskot kostümünün hareket kabiliyeti zorunluluklarından dolayı tamamen özgürce hareket edememesidir. Organizasyonunuz için maskot kiralama hizmetimizin yanı sıra destekleyebilmek için palyaço, sivil animatör kostümlü karakter vb. türden animasyon desteğide alabilirsiniz.

çizgi film maskotu kiralama

%100 Mutluluk Garantisi

Çizgi Film Maskotu kiralama hizmetimizden yararlanarak her türden organizasyonunuzda misafirlerini memnun edeceğinizin garantisi vermekteyiz.