kostümlü karakter Kiralama Servisi

Kostümlü Karakter Kiralama

Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik festival organizasyonu vb. türden her türlü organizasyonunuz için kostümlü karakter kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kostümlü karakter kiralama hizmetimiz ile organizasyonları eğlenceli bir hale getirecek, katılımcı misafirleriniz için unutulmaz anlar yaşatacaksınız.

kostümlü karakter Kiralama Servisi

Kostümlü karakter çeşitlerimiz nelerdir?

Organizasyonlarınızda tercih edeceğiniz Kostümlü karakter kiralama hizmetimizde sizlere sunabileceğimiz çeşitlerimiz;
Spiderman, Batman, Süperman, Pamuk prenses, Elsa, Anna, Karayip Korsanı, Mickey Mouse, Minnie Mouse, Peterpan, Winx perileri, Uğur böceği vb. türden birçok kostümlü karakter kiralama hizmetimiz mevcuttur.

kostümlü karakter kiralama Kiralama Servisi

Kostümlü Karakterler Neler Yapabilir?

Organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz kostümlü karakter kiralama hizmetimizde, sizler için profesyonel animatörlerimiz organizasyonlarınızı unutulmaz eğlenceli hale getirecektir.
Kostümlü karakter kiralama hizmetimiz ile profesyonel animatörümüz sizler için danslar edebilir, yüz boyama aktivitesi gerçekleştirebilir, mini clup aktiviteleri gerçekleştirebilir, sosis balon katlama faaliyetleri gerçekleştirebilir. Buna benzer bir çok aktiviteyi kostümlü karakter kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınza dahil edebilirsiniz.

Kostümlü karakter kiralama hizmetimizde seans sürelerimiz ortalama 4-5 saat gibi sürmektedir. Bu süre zarfında enerjinin aynı oranda yüksek tutulabilmesi için kısa mola aralıkları ile devam etmektedir.

Kostümlü karakter kiralama hizmetimiz ile tercih etmiş olduğunuz karakter animatör katılımcı misafirlerimizin çocuklarının ilgi odağı haline dönüşecektir. kostümlü karakter kiralama hizmetimizde seçmiş olduğunuz karakter çocuklarımızın hayal gücünü destekleyecek onlar ile keyifli zamanlar geçirecektir. 

kostümlü karakter kiralama servisi

%100 Mutluluk Garantisi

Organizasyonlarınıza dahil edeceğiniz Kostümlü karakter kiralama servisimiz ile hertürden organizasyonunuzu unutulmaz eğlenceli hale getireceğinizden emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz