sihirbazlık gösterisi 

Sihirbazlık Gösterisi Kiralama

Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, festival şenlik organizasyonu vb. türden birçok organizasyonunuzda tercih edebileceğiniz sihirbazlık gösterisi kiralama servisimiz ile organizasyonlarınızı unutulmaz hale getireceksiniz.

sihirbazlık gösterisi

Sihirbazlık Gösterisi Kiralama

Sihirbazlık gösterimiz ile her yaştan katılımcı misafirinizin keyifli anlar geçirmesini sağlayacak, organizasyonunuzu onlar için unutulmaz hale getireceksiniz. Sihirbazlık gösterisi kiralama servisimiz ile hem yetişkin hemde çocuklarımızın hayal gücüne hitap edeceksiniz.

sihirbazlık gösterisi

Sihirbazlık Gösterisi Kiralama

Tercih etmiş olduğunuz gösterimiz sizin arzunuz üzere ister bireysel ister iseniz sahne performansı şeklinde gerçekleştirilebilir. Gösterimizin en çok tercih edildiği organizasyonlarımız ise doğum günü organizasyonları, piknik organizasyonları, festival şenlik organizasyonları vb. türdendir. Sihirbazlık gösterisi kiralama hizmetimiz müzikal bir gösteri şeklindedir. Seans süreleri isteğe göre değişkenlik göstermekte olup, performans sanatçılarımızın sergilediği oyun akış programlarıda değişkenlik gösterebilmektedir.

Sihirbazlık gösterisi hizmetimizin seans süreleri ortalama 30-45 dk. arasında değişmektedir. 

Sihirbazlık Gösterisi kiralama hizmetimiz de canlı hayvan kullanımı müşterimizin tercihi üzerine değişmektedir. Standart gösterimiz içinde canlı hayvan kullanımı yoktur. Bu yöndeki isteklerinizi lütfen belirtiniz.

Sihirbazlık gösterisi kiralama hizmetimiz de sergilenen performanslarımızda elbette gerçeklik payı yoktur. çünkü sihir gerçek değildir. göstermiş olduğumuz oyunlarımızda tamamen ilizyon – göz yanılması oyunları sergilenmektedir.

sihirbazlık gösterisi

%100 Mutluluk Garantisi

Sihirbazlık gösteri kiralama hizmetimiz ile misafirlerinizin ve çocuklarımızın mutlu anlar geçireceğini garanti ediyoruz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz