Palyaço Kiralama Servisi

Sosis Balon Katlama Sanatı

Sosis Balon Katlama Sanatı özellikle çocuk animasyon etkinliklerinin vazgeçilmez parçasıdır. Sosis Balondan yapılan figürler hem yetişkin hem çocuk misafirlerinizin memnun kalmasını sağlayacak, organizasyonunuzu unutulmaz bir hale getirecektir.

Palyaço Kiralama Servisi

Sosis Balon Katlama Sanatı

Sosis Balon Katlama Sanatı ile katılımcı misafirlerimizin çocuklarının hayal gücüne yönelik yüzlerce figür oluşturuyor, onların eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlıyoruz. Sosis balon katlama ile her yaşa yönelik katılımcılarınızın memnun ve mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Servisi

Sosis Balon Katlama Figürleri

Sosis Balon Katlama Sanatı ile katılımcı misafirleriniz için yüzlerce çeşit figür tasarlayabilir onların hayal gücüne yönelik oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz. Başlıca tercih edilen figürlerimiz ise,
Kedi, köpek, kılıç, çiçek, kuş, tavşan, şapka, prenses tacı, kaplumbağa vb. türden binlerce çeşit figür oluşturulabilir. Kullanılan balon adetine göre bu çeşitler sınırsız kombinasyonlar halinde çoğalacaktır.

Kullanmış olduğumuz sosis balonlarımız tamamen tek kullanımlık olup, kişiye özel tasarım ile sizlere ulaşır. Kullanmış olduğumuz balonlarımız TSE ve CE belgeli ürünler olup tamamen insan sağlığına tehdit oluşturmayacak niteliktedir.

Sosis balon katlama sanatı ile yapmış olduğumuz figürlerimiz tamamen kullanılan balon sayısına bağlıdır. İstenilen figür tasarımı farklı şekillerde çok sayıda balon ile yapılabilir. Bu tamamen hayalgücü ile alakalı bir durumdur. Oluşacak figürlerde bir sınırlama açıkçası yoktur.

sosis balon katlama sanatı

%100 Mutluluk Garantisi

Sosis balon katlama sanatı ile 7 ‘den 70 ‘e tüm misafirlerinizin mutlu olacağından tamamen emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz