tahta bacaklı adam Kiralama Servisi

Tahta Bacaklı Adam Kiralama

Sizlerde organizasyonlarınızda farklılık yaratmak, ses getirmek için tahta bacaklı adam kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. Tahta bacaklı adam kiralama servisimiz sayesinde açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, festival şenlik organizasyonu vb. türden organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirecek farklılık yaratacaksınız. 

tahta bacaklı adam Kiralama Servisi

Tahta Bacaklı Adam Kiralama

Tahta bacaklı adam kiralama servisimizde alışılmışın dışında farklı organizasyonlara imzanızı atmak sizler için bir telefon kadar yakın. Tahta bacaklı adam animasyonu için kostüm çeşitlemelerimiz ise siz ve firmanızın isteklerine göre değişkenlik göstermekte olup tek tip kıyafet üzerinden sunulmamaktadır. Hayal gücünüze göre size özel tasarım kostümler farklı show etkinlikleri ile organizasyonlarınızda ses getirmek için bizler hazırız.

tahta bacaklı adam Kiralama Servisi

Tahta Bacaklı Adam Çeşitleri Nelerdir?.

Tahta bacaklı adam kiralama servisimizde çeşitlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirleyerek birbirinden farklı seçenekler sunmaktayız. Başlıca tercih edilen seçeneklerimiz ise;
Palyaço tahta bacaklı adam, palyaço tahta bacaklı kadın, gelin tahta bacaklı kadın, damat tahta bacaklı adam, şehzade tahta bacaklı adam, varyata tahta bacaklı adam, smokinli tahta bacaklı adam vb. türden birçok seçenek için bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Tahta bacaklı adam kiralama servisimiz de ortalama seans sürelerimiz 4-5 saat olarak değişmektedir. Performans enerjisinin aynı dozda kalabilmesi adına kısa mola aralıkları ile devam etmektedir.

Tahta bacaklı adam kiralama servisimizde uygulamayı gerçekleştirecek animatör arkadaşımızın boy ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama uzunluk için örnek vermek gerekirse 2,5m – 4m uzunluğa kadar ulaşabilmektedir. Ortalama insan uzunluğunu 1.70 olarak baz almak gerekirse organizasyonunuz için tercih edeceğiniz tahta bacaklı adam kiralama servisimiz ciddi anlamda dikkat çekecek ve ses getirecektir.

tahta bacaklı adam kiralama servisi

%100 Mutluluk Garantisi

Organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirmek için tahta bacaklı adam kiralama servisimizden faydalanabilir, siz ve misafirlerinizin memnun olacağından emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz