Palyaço Kiralama Servisi

Yüz Boyama Etkinliği

Çocuk Animasyon etkinliklerinde vazgeçilmez unsurlar arasında yüz boyama etkinlikleri gelmektedir. Yüzünü boyatan çocuklarımız eğlenceli ve keyifli anlar geçirmektedir. Yüz boyama etkinliklerinde çocuklarımızın hayal gücü ön planda tutulmakta olup istedikleri kahramanların oyunlarını oynamaktadırlar.

Palyaço Kiralama Servisi

Yüz Boyama Etkinliği

Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, festival şenlik organizasyonu vb. türden birçok organizasyonunuzda tercih edeceğiniz yüz boyama etkinliğimiz sadece çocuklarımıza değil, katılımcı tüm misafirlerinizin ilgisini çekecektir.

Palyaço Kiralama Servisi

Yüz Boyama Etkinliği

Yüz boyama etkinliğinde kullanmış olduğumuz boyalarımız tamamen profesyonel ürünler olup, insan sağlığına tehlike oluşturabilecek unsurlar içermemektedir. Kullanılan boyalarımız yağ bazlı ( ruj-dudak nemlendirici vs.) ürünlerdir. Dermotolojik açıdan alerjen etkisi bulunmamaktadır.

Kullanmış olduğumuz yüz boyası ürünlerimiz insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Ürünler tamamen steril olup herhangi alerjen bir duruma maruz bırakmayacak niteliktedir.

Kullanılmış olduğumuz yüz boyalarımız yağ bazlı (ruj-dudak nemlendirici vs. gibi) ürünlerdir. Bu sebepten su veya ıslak mendil ile kolaylıkla çıkabilmektedir. Herhangi bir yan madde gerektirmez. Temizlemesi gayet basit olan ürünlerdir.

Uygulanan tasarımlarda sınırlama yoktur. Figür çeşitleri tamamen çocuklarımızın hayal gücüne bağlı olmaktadır. En çok tercih edilen figürlerimiz ise korsan, prenses, kelebek, kedi, aslan, köpek vs. gibidir.

yüz boyama etkinliği

%100 Mutluluk Garantisi

Yüz boyama etkinliğimizi tercih etmeniz halinde katılımcı tüm çocuklarımızın mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz