balon süsleme

Balon Süsleme Hizmeti

Organizasyonlarınızın vazgeçilmez parçası olan balon süsleme hizmetimiz ile açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, festival şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu vb. her türden organizasyonunuzu unutulmaz bir hale getireceksiniz.

balon süsleme

Balon Süsleme Hizmeti

Balon Süsleme Hizmetimiz için alanında uzman profesyonel kadromuz ile firmanıza ya da kişiye özel tasarımlar uygulayabilir, isteklerinizi tam anlamıyla yerine getirebiliriz. Balon süsleme hizmetimiz ile organizasyonlarınız için farkındalık yaratacak tüm katılımcı misafirlerinizin ya da çevredeki insanlarını dikkatini çekebileceksiniz.

balon süsleme

Balon Süsleme Hizmeti

Balon Süsleme servisinde Müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Konsept veya standart balon süsleme isteklerinizi kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizlere gösterdikleri örnek balon süsleme resimlerini birebir uyguluyoruz.

Balon süsleme hizmetimiz için kalıcılık süresi kullanılan malzemenin yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İklimsel faktörler (sıcaklık-güneş-yağmur) balon süsleme hizmetimizde süreleri etkilemektedir. İklimsel faktörler doğrultusunda 2 aydan – 1 haftaya kadar değişebilmektedir.

Balon süsleme hizmetimizde çeşitleme üzerine esasen bir sınırlama yoktur. Tamamen hayal gücüyle alakalıdır. Fakat en çok tercih edilen başlıca süsleme şekillerimiz;
Zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, uçan balon süsleme, konsept balon süsleme, kapı tak balon süsleme, folyo balon süsleme, dikme balon süsleme vb. türden şeklinde sıralanmaktadır.

balon süsleme

%100 Memnuniyet Garantisi

Balon süsleme hizmetimiz ile isteklerinizin tam anlamıyla karşılandığından emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz