kortej grupları

Kortej Grupları Kiralama Servisimiz

Reklam tanıtım amaçlı organizasyonlarınız da tercih edebileceğiniz kortej grupları kiralama servisimiz ile etkinliklerinizin ses getirmesini sağlayacağız. 

kortej grupları

Kortej Grupları Kiralama

Kortej grupları kiralama servisimiz ile organizasyonlarınız büyük dikkat çekmesini sağlayacaksınız. Bando grupları, varyata grupları, dans grupları, palyaçolar maskotlar, jonglörler ile oluşturduğumuz kortej grupları mız reklam tanıtım amaçlı tüm organizasyonlarınız için doğru tercihiniz olacaktır.

Kortej grupları

Kortej Grupları Kiralama Servisi

Kortej grupları kiralama servisimiz ile tüm Türkiye genelinde sizlere hizmet vermekteyiz. Organizasyonlarınız için bizlerle minimum 1 hafta öncesinden irtibata girmeniz yeterli olacaktır.

Kortej grupları nın performans süreleri ortalama 30-45 dk arasında değişmekte olup 3-4 seans hizmet alımı gerçekleşmektedir. Toplam da organizasyon süresi 3-4 saat olarak değişkenlik göstermektedir.

Kortej grupları kiralama servisimiz genellikle kurumsal firma aktiviteleri, belediye organizasyonları, resmi geçit töreni vb. türden organizasyonlarda tercih edilmektedir. Reklam tanıtım amaçlı her türden organizasyonunuz için tavsiye edebiliriz.

Yapılacak organizasyon genel içeriği göz önünde bulundurularak planlama yapılmaktadır. Oluşturulacak grup kişi sayısı minimum 10 kişi ile başlamakta projenin durumuna göre yükselmektedir. Esasen grup kişi sayısında bir kısıtlama yoktur.

Kortej grupları

%100 Mutluluk Garantisi

Reklam tanıtım amaçlı organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz kortej grupları kiralama servisimiz ile hem sizlerin hem de misafirlerinizin memnun kalacağının garantisini vermekteyiz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz