nostaljik satıcılar

Nostaljik Satıcılar Kiralama Servisi

Nostaljik satıcılar kiralama servisimiz ile misafirlerinize sunmak istediğiniz her türden ikram çeşitlemelerini sizler için nostaljik görünümlü seyyar araçlarımız ve nostaljik satıcı kostümlerimiz ile sizler için gerçekleştiriyoruz.

nostaljik satıcılar

Nostaljik Satıcılar Kiralama Servisi

Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik festival organizasyonu vb. her türden organizasyonunuz için tercih edebileceğiniz nostaljik satıcılar kiralama servisimiz ile sizler ve misafirlerinizin memnuniyetini sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

nostaljik satıcılar

Nostaljik Satıcılar Kiralama Servisi

Pamukşekerci, Popcorncu, Macuncu, Şerbetçi, Mısırcı, Tavuk Pilavcı, Kağıt Helvacı vb. her türlü ikramınız için bizlerle iletişime geçebilir, ister iseniz mevcut seyyar nostaljik satıcılar araçlarımız ile ister iseniz sizlere veya firmanıza özel tasarımda tezgah ile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Organizasyonlarınız için tercih etmiş olduğunuz nostaljik satıcılar kiralama servisimiz uygulamaları tüm toplum sağlığı ve hijyen kurallarına uygun prosedür de gerçekleşmektedir. Kişisel hijyen kurallarına uygun olarak uygulamayı gerçekleştiren personellerimiz bu konuda oldukça hassas yaklaşım göstermektedir. 

Nostaljik satıcılar kiralama servisimiz genel olarak sünnet organizasyonları, doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, piknik organizasyonları, festival şenlik organizasyonlarıi açılış organizasyonları türünden etkinliklerinizde tercih edilmektedir.

Nostaljik satıcılar kiralama servisimiz ile tercih etmiş olduğunuz ikram türünde kullanılan malzemelerimiz tamamen 1. sınıf kaliteli ürünlerden tercih edilmektedir. Halk sağlığı ve hijyen kurallarına uygun nitelikte gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızda kendi yiyemeyeceğimiz türden hiçbir malzemeyi sizler için kullanmamaktayız.

nostaljik satıcılar

%100 Memnuniyet Garantisi

Firmamızdan tercih edeceğiniz Nostaljik satıcılar kiralama servisimiz ile organizasyonunuzun unutulmaz güzellikte geçeceğinin garantisini vermekteyiz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz