ses sistemi kiralama

Ses Sistemi Kiralama Servisi

Ses sistemi kiralama servisimiz ile tüm organizasyonlarınız için sizlerin sesi olmaya hazırız. İster küçük ses sistemi, ister konser organizasyonlarınız da kullanabileceğiniz düzeyde ses sistemi tarafımızdan sizler için sağlanmaktadır.

ses sistemi kiralama

Ses Sistemi Kiralama Servisi

Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik festival organizasyonu, konser organizasyonu vb. her türden sesinizi duyurmak istediğiniz organizasyonunuzda sizler için profesyonel ses sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

ses sistemi kiralama

Ses Sistemi Kiralama Servisi

Ses sistemi kiralama servisimiz ile organizasyonlarınızı duyulabilir hale getireceksiniz. Sizler için sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile her türden organizasyonunuzda ister iseniz müzik yayını yapabilir ister iseniz konuşmacılarınız için kullanabilirsiniz.

Ses sistemi kiralama servisimizde seans süreleri yapacak olduğunuz organizasyonunun niteliğine göre değişmektedir. Örneğin açılış organizasyonu için ortalama 5-6 saat, doğum günü organizasyonu için ortalama 2-3 saat gibi olmaktadır.

Ses sistemi kiralama servisimizde standart paket içeriğimiz;
Profesyonel Mixer, 2 ad. Yamaha pasif kabin, 2 ad. kabin sehpası, 1 ad. kablosuz mikrofon seti, 1 ad. kablolu mikrofon seti, 1 ad. laptop ve güncel yerli yabancı müzikleri içeren müzik arşivi şeklindedir.
Organizasyon niteliğine göre sistem kurulum elemanları değişkenlik göstermektedir.

Genel olarak her türden organizasyonda kullanılabilecek nitelikte olan ses sistemi kiralama servisimiz ile sesinizi herkese duyurmak için hazırız.

ses sistemi kiralama

%100 Memnuniyet Garantisi

Ses sistemi kiralama servisimiz ile tüm organizasyonlarınızda sesinizi duymayan kalmayacak. Organizasyonlarınız için tercih edeceğiniz ses sistemi kiralama servisimiz ile tüm organizasyonlarınız da sizlerin sesi olucak, siz ve misafirlerinizin müzikal anlamda keyifli anlar geçirmelerini sağlayacağız.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz