Şişme oyuncak kiralama

Şişme Oyuncak Kiralama Servisi

Şişme oyuncak kiralama servisimiz ile organizasyonlarınızı katılımcı misafirleriniz için çok güzel hale getireceksiniz. Şişme oyuncak kiralama servisimizde çok çeşitli olan ürünlerimiz ile siz müşterilerimize her bütçeye uygun en kaliteli oyuncakları sunmaktayız. 

şişme oyuncak kiralama 

Şişme Oyuncak Kiralama Servisi

Doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, festival şenlik organizasyonu vb. türden her türlü etkinlikte kullabilecek olan şişme oyuncak kiralama servisimiz ile katılan tüm çocuklarımızın neşe dolu keyifli anlar geçireceğinden emin olabilirsiniz. 

şişme oyuncak kiralama

Şişme Oyuncak Kiralama Servisi

Şişme oyuncak kiralama servisimiz ile tüm Türkiye geneline ve hatta yurt dışına dahi hizmet vermekteyiz. Şişme oyuncak çeşitliliğimiz ve alanında uzman personelimiz ile organizasyonlarınızda en doğru kararı vermiş olacağınızın garantisini veriyoruz.

Şişme oyuncak kiralama servisimizde kullanmış olduğumuz tüm şişme oyuncaklarımız yaş gruplarına göre çeşitlendirilmektedir. Uygun yaş gruplarının kullanımı halinde oyuncaklarımız tamamen güvenlidir. Aynı zamanda seans süresince görevli personellerimiz çocuklarımıza gözetmenlik etmektedir. Gönül rahatlığı ile çocuklarımızın şişme oyun parkurlarında oynamasını sağlayabiliriz.

Şişme oyuncak kiralama servisimizde oyuncak çeşitleri öncelikle kullanımda olucak çocuklarımızın yaş gruplarına göre değerlendirilmektedir. 03-10 yaş arası parkurlar, 10-16 yaş arası parkurlar, yetişkin oyun parkurları şeklinde 3 ana başlıkta toplanmaktadır. Talepleriniz için lütfen yaş gruplarını belirtiniz.

şişme oyuncak kiralama

%100 Memnuniyet Garantisi

Şişme oyuncak kiralama servisimiz de ürün çeşitliliğimiz, alanında uzman kadromuz ve ürünlerimizin kalitesinden memnun kalacağınızın garantisi verebiliriz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz