survivor parkuru 

Survivor Parkuru Kiralama Hizmetimiz

Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, festival şenlik organizasyonu vb. türden bir çok organizasyonunuzda kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli soft play engellerle yarışma tarzında takımlar halinde oynalılan bir oyun parkurudur.

survivor oyun parkuru

Survivor Oyun Parkuru Kiralama

Hem yetişkin hem de çocuklara hitap eden Survivor oyun parkuru birbirinden bağımsız çeşitli engelli oyunlardan oluşmaktadır. Birbirinden bağımsız oluşu kullanılacak alana göre kurulumunun değiştirebilmesi kolaylığını sunmaktadır. Talep edeceğiniz alanın boyutları farketmeksizin uygulama gerçekleştirebilinir.

survivor oyun parkuru

Survivor Oyun Parkuru Kiralama 

Survivor oyun parkuru kiralama servisimiz de katılımcı misafirleriniz takımlar halinde parkurumuzda yarışabilirler. Takım halinde düzenlenen yarışma sayesinde keyif dolu anlar geçirecekler unutulmaz bir oyunun parçası olacaklardır.

Survivor oyun parkuru kiralama servisinde sizlerin ve misafirlerinizin güvenliği bizler için ön planda tutulmaktadır. Oyun parkurumuzu tercih etmeniz halinde aynı zamanda eldiven dizlik dirseklik koruyucu baret benzeri kişisel güvenlik malzemeleri de sizlerin hizmetine sunulacaktır. Aynı zamanda oyun parkurumuzda oynayan çocuklarımızın güvenliği için gözetmen personellerimiz sürekli onlar ile birlikte parkurda olacaktır.

Survivor oyun parkurumuz birbirinden bağımsız şekilde oyun alanlarından oluşmaktadır. Tercihiniz üzere bu öğeler eksiltilebilir ya da çoğaltılabilir. Ortalama 3 aşama ya da 10 aşamalı bir oyun haline getirilebilmektedir.

Survivor oyun parkuru kiralama hizmetimizde oyunumuzun genel olarak kişi sayısı kısıtlaması yoktur. 2 ayrı takımla oynanan oyunumuzda takımları belirleyebilmek takımların adil dağılımı için yaş ve fizik ortalamalarını baz alıyoruz. En az 5’er kişilik 2 takımla oynanabilir olan survivor oyun parkurumuzda takımlarımız için 2 ayrı renkte bipler de sunmaktayız.

survivor oyun parkuru 

%100 Mutluluk Garantisi

Survivor oyun parkurumuzu tercih ederek düzenlemiş olduğunuz organizasyonunuzun akılda kalıcı olmasını sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz