Karamürsel Sihirbaz Kiralama Kocaeli Karamürsel Sihirbazlık Gösterisi

Karamürsel de sihirbaz varmı? demeyin bizim bir çok sihirbaz gösterisi yapan arkadaşımız var. Bu arkadaşlarımız o kadar kaliteli sihirbazlık gösterileri yapıyorlar ki sadece Karamürsel’de değil yakın şehirler olan İstanbul, Bursa, Yalova ve Sakarya gibi yerlerde bile baya ünlüler hatta bazıları yurt dışında bile gösteriler yapmaktadır. Bütçenize ve yapılacak organizasyonun türüne göre en uygun sihirbaz arkadaşımızı yönlendirebiliriz. Bundan sonra Karamürsel’de sihirbazlık gösterisi isteyen yada Karamürsel’de nereden sihirbaz kiralama yapılır diye düşünen arkadaşlarınız size ulaşacaklar. Kocaeli Karamürsel’de en iyi Kocaeli sihirbazları tarafımızdan temin edebilirsiniz. Sihirbazlık gösterileri ve sihirbaz kiralama hizmetlerimiz arasında palyaço kiralamadan sonra en sık yapmış olduğumuz hizmetlerdendir. Özellikle Karamürsel ve çevresinde size kaliteli sihirbaz kiralama hizmeti sunabiliriz.

Kocaeli Karamürsel Sihirbaz Kiralama Hizmeti Nedir?

Sihirbazlık gösterileri yada sihirbaz kiralama hizmetimiz istemiş olduğunuz organizasyonun türüne göre değişiklikler gösterebilir. Sihirbazlık hizmetlerimizi etkileyen birçok faktör vardır. Doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu, okul gösterileri, yetişkinlere yönelik gösteriler, kurumsal firmaların motivasyon aktiviteleri, şenlik ve festival organizasyonları gibi birçok alanda birçok farklı gösterilerimiz mevcuttur.

Organizasyon türüne göre farklılık gösteren sunumlarımız olsa sahnede yapmış olduğumuz gösteriler 25 dakika ile 50 dakika arasında farklılık göstermektedir. Sahnede müzik ve karaografimizi izleyicilere sunuyoruz. Gösterilerimiz tamamen müşterilerimizin taleplerine göre özelleştirilebilir. Bazen Kocaeli Karamürsel’de evlilik teklifi organizasyonu için bir bizden gösteri talep eden müşterilerimiz oluyor.

Karamürsel Sihirbaz Kiralama Fiyatı Kocaeli Karamürsel Sihirbazlık Gösterisi Ücreti

Karamürsel Sihirbazlık gösterisi fiyatlarımız yere, zamana ve gösteriye sunacak sihirbaz arkadaşımıza göre farklılıklar göstermektedir. Kocaeli Karamürsel ve çevresinde örneğin Gölcük, Başiskele, Kartepe ve İzmir ilçelerinde en basit gösteri için 2020 yılı bedelleri 500 tl den başlamaktadır. Bu fiyat çok afaki bir rakam olsa da sihirbazlık gösterisini sunacak kişiye göre 30.000 TL rakamlara kadar çıkmaktadır. Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Bursa, Yalova ve Sakarya gibi şehirlerde yol farkları olabilir.

Karamürsel Sünnet Organizasyonu İçin Sihirbaz Kiralama

Sünnet organizasyonu için sihirbaz kiralamak istiyorsanız önerilerimiz düğün organizasyonu sırasında sahnede 10 dk gösteri yapılması ve ardından sünnet düğünü organizasyonu eğlencesi yapılan yerde çocuklara özel 30 dakikalık bir gösteri ile devam edilmesidir. Karamürsel Sünnet organizasyonları için palyaço, tahta bacaklı adam ve ateşbaz hizmetlerimizin olduğunu hatırlatmak isterim.

Karamürsel Doğum Günü Organizasyonu İçin Sihirbazlık Gösterisi

Çocuğunuza çok güzel bir doğum günü hazırladığınızı düşünüyorsanız, Karamürsel’de hatta izmir’de en güzel doğum günü organizasyonu nu hazırladığınızı düşünebilirsiniz ancak çocuk organizasyonlarında sihirbazlık gösterisi olmazsa olmazlar arasında. Hazırlamış olduğunuz süsler, ikramlar çocuklarınızın çokta ilgisine çekmez ancak kiralamış olduğunuz palyaço, sahneye çıkan sihirbaz ve yapılan balon süsleme çocukların ilgisini çeker. Özellikle sihirbazlık gösterisini planlarken pasta doğum günün son 1 saati içerisinde ve pasta kesiminden sonra olmasına dikkat edin.

Karamürsel Sihirbaz Kiralama Kocaeli Karamürsel Sihirbazlık Gösterisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.