Korkuteli Sihirbaz Kiralama Antalya Korkuteli Sihirbazlık Gösterisi

Korkuteli nde sihirbaz varmı? demeyin bizim bir çok sihirbaz gösterisi yapan arkadaşımız var. Bu arkadaşlarımız o kadar kaliteli sihirbazlık gösterileri yapıyorlar ki sadece Korkuteli’nde değil yakın şehirler olan Karaman, Burdur, Muğla ve Konya gibi yerlerde bile baya ünlüler hatta bazıları yurt dışında bile gösteriler yapmaktadır. Bütçenize ve yapılacak organizasyonun türüne göre en uygun sihirbaz arkadaşımızı yönlendirebiliriz. Bundan sonra Korkuteli’nde sihirbazlık gösterisi isteyen yada Korkuteli’nde nereden sihirbaz kiralama yapılır diye düşünen arkadaşlarınız size ulaşacaklar. Antalya Korkuteli’nde en iyi Antalya sihirbazları tarafımızdan temin edebilirsiniz. Sihirbazlık gösterileri ve sihirbaz kiralama hizmetlerimiz arasında palyaço kiralamadan sonra en sık yapmış olduğumuz hizmetlerdendir. Özellikle Korkuteli ve çevresinde size kaliteli sihirbaz kiralama hizmeti sunabiliriz.

Antalya Korkuteli Sihirbaz Kiralama Hizmeti Nedir?

Sihirbazlık gösterileri yada sihirbaz kiralama hizmetimiz istemiş olduğunuz organizasyonun türüne göre değişiklikler gösterebilir. Sihirbazlık hizmetlerimizi etkileyen birçok faktör vardır. Doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, açılış organizasyonu, okul gösterileri, yetişkinlere yönelik gösteriler, kurumsal firmaların motivasyon aktiviteleri, şenlik ve festival organizasyonları gibi birçok alanda birçok farklı gösterilerimiz mevcuttur.

Organizasyon türüne göre farklılık gösteren sunumlarımız olsa sahnede yapmış olduğumuz gösteriler 25 dakika ile 50 dakika arasında farklılık göstermektedir. Sahnede müzik ve karaografimizi izleyicilere sunuyoruz. Gösterilerimiz tamamen müşterilerimizin taleplerine göre özelleştirilebilir. Bazen Antalya Korkuteli’nde evlilik teklifi organizasyonu için bir bizden gösteri talep eden müşterilerimiz oluyor.

Korkuteli Sihirbaz Kiralama Fiyatı Antalya Korkuteli Sihirbazlık Gösterisi Ücreti

Korkuteli Sihirbazlık gösterisi fiyatlarımız yere, zamana ve gösteriye sunacak sihirbaz arkadaşımıza göre farklılıklar göstermektedir. Antalya Korkuteli ve çevresinde örneğin Döşemealtı, Konyaaltı, Kumluca ve Elmalı ilçelerinde en basit gösteri için 2020 yılı bedelleri 500 tl den başlamaktadır. Bu fiyat çok afaki bir rakam olsa da sihirbazlık gösterisini sunacak kişiye göre 30.000 TL rakamlara kadar çıkmaktadır. Antalya başta olmak üzere Karaman, Burdur, Muğla ve Konya gibi şehirlerde yol farkları olabilir.

Korkuteli Sünnet Organizasyonu İçin Sihirbaz Kiralama

Sünnet organizasyonu için sihirbaz kiralamak istiyorsanız önerilerimiz düğün organizasyonu sırasında sahnede 10 dk gösteri yapılması ve ardından sünnet düğünü organizasyonu eğlencesi yapılan yerde çocuklara özel 30 dakikalık bir gösteri ile devam edilmesidir. Korkuteli Sünnet organizasyonları için palyaço, tahta bacaklı adam ve ateşbaz hizmetlerimizin olduğunu hatırlatmak isterim.

Korkuteli Doğum Günü Organizasyonu İçin Sihirbazlık Gösterisi

Çocuğunuza çok güzel bir doğum günü hazırladığınızı düşünüyorsanız, Korkuteli’nde hatta izmir’de en güzel doğum günü organizasyonu nu hazırladığınızı düşünebilirsiniz ancak çocuk organizasyonlarında sihirbazlık gösterisi olmazsa olmazlar arasında. Hazırlamış olduğunuz süsler, ikramlar çocuklarınızın çokta ilgisine çekmez ancak kiralamış olduğunuz palyaço, sahneye çıkan sihirbaz ve yapılan balon süsleme çocukların ilgisini çeker. Özellikle sihirbazlık gösterisini planlarken pasta doğum günün son 1 saati içerisinde ve pasta kesiminden sonra olmasına dikkat edin.

Korkuteli Sihirbaz Kiralama Antalya Korkuteli Sihirbazlık Gösterisi