Beyoğlu Palyaço Kiralama İstanbul Beyoğlu Palyaço Servisi

Beyoğlu palyaço kiralama, İstanbul Beyoğlu Palyaço Servisi yada Beyoğlu ilçesinde palyaço ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz… Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, palyaço ile hediye servisi, evlilik teklifi organizasyonu, piknik organizasyonu yada aklımıza gelemeyen birçok organizasyon için için palyaço kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Tarafımızdan kiralamış olduğunuz palyaço animatörler bu işi yıllarca yapmış kişilerden işin ince detaylarını öğrenmiş ve bu iş için eğitim almış tecrübeli animatörlerdir. Bu işi yapmaya başlayan yeni birçok organizasyon firması elindeki yarım yamalak kostümü bir tane öğrenciye vererek al git işi yap nasıl yaparsan yap mantığında çalıştığını belirtmek isteriz. Profesyonel ve tecrübeli palyaço animasyon hizmeti için en doğru adreslerden birindesiniz…

Beyoğlu’nda Palyaço Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım…

Beyoğlu’nda palyaço kiralamak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından organizasyon firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizden istemiş olduğumuz bilgiler kısaca su şekilde:

  • Beyoğlu’nda palyaço kiralamak istediğiniz Tarih nedir?
  • Yapılacak Organizasyon türü nedir?
  • Hangi saatler arasında Beyoğlu’nda palyaço hizmeti almak istiyorsunuz?
  • Çocukların yaş gurubu ve cinsiyeti nedir?
  • Palyaçolardan özel bir isteğiniz var mıdır?
  • Organizasyon yapılacak alanda müzik var mıdır?

Bu gibi soruların cevaplarını tam olarak organizasyon firmamıza bildirmenizi rica ederiz. Bizlerde bu vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak sizlere en kaliteli Beyoğlu palyaço hizmetini sağlamış olmak için planlamalar yapacağız.

Beyoğlu Palyaço Fiyatları, İstanbul Beyoğlu Günlük Palyaço Hizmetleri

İstanbul Beyoğlu’nda palyaço ücretleri ni merak ediyorsanız yada bir günlük palyaço kiralama fiyatı ne kadardır? gibi aklınızdaki sorulara maalesef ki net bir cevap veremiyorum. Bizde standart bir fiyat listemiz olsun bu bu şu hizmetlerin fiyatı bu kadar, bu palyaçonun fiyatı bu kadar, palyaço kiralamak istiyorsanız fiyatı organizasyon bazlı düşünmelisiniz. Palyaço kiralamak istediğiniz en yoğun günler Cumartesi ve Pazar günleridir. İstanbul Beyoğlu’nda yapılan organizasyonların hemen hemen hepsi doğum günü ise cumartesi 13 ile 15 arasında, düğün ise Cumartesi yada Pazar günü akşam saatlerinde yapılıyor ve bizlerden bu saatlerde palyaço hizmeti talep ediliyor. Bu günler için ortalama bir fiyatımız olsa da diğer günler farklı farklı fiyat politikamız oluşmaktadır. Örneğin hafta içi kreş ve ana okullarına daha hesaplı hizmet sağlamaktayız. Sadece Beyoğlu’nda değil yakın çevre ilçeler Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören gibi hatta yakın şehirlerde de Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören palyaço ve organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

Beyoğlu Çizgi Film Maskotları & Kostümlü Karakter Kiralama

Organizasyon firmamızdan Beyoğlu Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören gibi ilçelerde palyaço kiralama dışında en çok talep edilen hizmetlerden bazıları da çizgi film maskotları kiralama ve kostümlü karakter teminidir. Elimizde zaman zaman değişiklik gösterse de maskotlardan bazıları mini mause ve miki mause maskotu, süper mario maskotu, donalt duck maskotu, sünger bob maskotu, şirinler maskotu bulunmaktadır. Kostümlü karakter olarak superman, batman, örümcek adam, pamuk prenses, korsan, kırmızı başlıklı kız, elsa, melek, prenses, mini mause, miki mause gibi farklı farklı kostümlü karakterler vardır.

Aman dikkat! çizgi film maskotları ile kostümlü karakter kiralama hizmeti birbirine karıştırılmaktadır. Çizgi film maskotu koca kafalı olanlar, kostümlü karakterler elbise gibi olanlardır.

İstanbul Beyoğlu ve Çevresinde Hizmetinizdeyiz.

Palyaço servisi ve organizasyon alanında hizmet sağlayan firmamız sadece Beyoğlu’nda değil yakın ilçelerde örneğin Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören hatta yakın şehirlerde de (Kırklareli, Tekirdağ, Yalova ve İzmit) profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Günümüzde insanlar ulaşım ve iş imkanları yüzünden doğup büyüdükleri yerler ile yaşadıkları yerler farklı olabiliyor Beyoğlu’nda yaşıyor olmanız Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören gibi çevre ilçelerde düğün sünnet yapmayacağınız anlamına gelmiyor. artık insanların hem Beyoğlu’nda evleri hemde Kırklareli, Tekirdağ, Yalova ve İzmit gibi yakın şehirlerde yazlıkları olabilir yada bu çevre şehirlerde eş dost akrabaları olabilir. Bizde talep olması halinde bazen kendimiz bazende istemiş olduğunuz ilçede bu işi yapan başarılı palyaço arkadaşlarımızdan yardım alarak müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz. Günümüzde sosyal medya ile palyaço hizmeti sağlayan kişiler gruplarda yada yapılan organizasyonlarda devamlı iletişim halindeyiz. Yakın ilçelerimiz olan Bakırköy, Zeytinburnu, Bakırköy ve Güngören iş yapan arkadaşlarımızla da büyük organizasyonlarda devamlı karşılaşıyoruz.

Diğer Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon firmamız sadece palyaço kiralama işi yapmıyor… Palyaço kiralama ve palyaço servisi başlıca hizmetlerimiz arasında yer alsa da aşağıda saymış olduğumuz hizmetleri Beyoğlu’nda profesyonel olarak sizlere sağlayabiliriz.

Beyoğlu Palyaço Kiralama İstanbul Beyoğlu Palyaço Servisi Organizasyon Firması