İscehisar Palyaço Kiralama Afyonkarahisar İscehisar Palyaço Servisi

İscehisar palyaço kiralama, Afyonkarahisar İscehisar Palyaço Servisi yada İscehisar ilçesinde palyaço ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz… Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, palyaço ile hediye servisi, evlilik teklifi organizasyonu, piknik organizasyonu yada aklımıza gelemeyen birçok organizasyon için için palyaço kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Tarafımızdan kiralamış olduğunuz palyaço animatörler bu işi yıllarca yapmış kişilerden işin ince detaylarını öğrenmiş ve bu iş için eğitim almış tecrübeli animatörlerdir. Bu işi yapmaya başlayan yeni birçok organizasyon firması elindeki yarım yamalak kostümü bir tane öğrenciye vererek al git işi yap nasıl yaparsan yap mantığında çalıştığını belirtmek isteriz. Profesyonel ve tecrübeli palyaço animasyon hizmeti için en doğru adreslerden birindesiniz…

İscehisar’da Palyaço Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım…

İscehisar’da palyaço kiralamak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından organizasyon firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizden istemiş olduğumuz bilgiler kısaca su şekilde:

  • İscehisar’da palyaço kiralamak istediğiniz Tarih nedir?
  • Yapılacak Organizasyon türü nedir?
  • Hangi saatler arasında İscehisar’da palyaço hizmeti almak istiyorsunuz?
  • Çocukların yaş gurubu ve cinsiyeti nedir?
  • Palyaçolardan özel bir isteğiniz var mıdır?
  • Organizasyon yapılacak alanda müzik var mıdır?

Bu gibi soruların cevaplarını tam olarak organizasyon firmamıza bildirmenizi rica ederiz. Bizlerde bu vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak sizlere en kaliteli İscehisar palyaço hizmetini sağlamış olmak için planlamalar yapacağız.

İscehisar Palyaço Fiyatları, Afyonkarahisar İscehisar Günlük Palyaço Hizmetleri

Afyonkarahisar İscehisar’da palyaço ücretleri ni merak ediyorsanız yada bir günlük palyaço kiralama fiyatı ne kadardır? gibi aklınızdaki sorulara maalesef ki net bir cevap veremiyorum. Bizde standart bir fiyat listemiz olsun bu bu şu hizmetlerin fiyatı bu kadar, bu palyaçonun fiyatı bu kadar, palyaço kiralamak istiyorsanız fiyatı organizasyon bazlı düşünmelisiniz. Palyaço kiralamak istediğiniz en yoğun günler Cumartesi ve Pazar günleridir. Afyonkarahisar İscehisar’da yapılan organizasyonların hemen hemen hepsi doğum günü ise cumartesi 13 ile 15 arasında, düğün ise Cumartesi yada Pazar günü akşam saatlerinde yapılıyor ve bizlerden bu saatlerde palyaço hizmeti talep ediliyor. Bu günler için ortalama bir fiyatımız olsa da diğer günler farklı farklı fiyat politikamız oluşmaktadır. Örneğin hafta içi kreş ve ana okullarına daha hesaplı hizmet sağlamaktayız. Sadece İscehisar’da değil yakın çevre ilçeler Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa gibi hatta yakın şehirlerde de Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa palyaço ve organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

İscehisar Çizgi Film Maskotları & Kostümlü Karakter Kiralama

Organizasyon firmamızdan İscehisar Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa gibi ilçelerde palyaço kiralama dışında en çok talep edilen hizmetlerden bazıları da çizgi film maskotları kiralama ve kostümlü karakter teminidir. Elimizde zaman zaman değişiklik gösterse de maskotlardan bazıları mini mause ve miki mause maskotu, süper mario maskotu, donalt duck maskotu, sünger bob maskotu, şirinler maskotu bulunmaktadır. Kostümlü karakter olarak superman, batman, örümcek adam, pamuk prenses, korsan, kırmızı başlıklı kız, elsa, melek, prenses, mini mause, miki mause gibi farklı farklı kostümlü karakterler vardır.

Aman dikkat! çizgi film maskotları ile kostümlü karakter kiralama hizmeti birbirine karıştırılmaktadır. Çizgi film maskotu koca kafalı olanlar, kostümlü karakterler elbise gibi olanlardır.

Afyonkarahisar İscehisar ve Çevresinde Hizmetinizdeyiz.

Palyaço servisi ve organizasyon alanında hizmet sağlayan firmamız sadece İscehisar’da değil yakın ilçelerde örneğin Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa hatta yakın şehirlerde de (Konya, Burdur, Kütahya ve Eskişehir) profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Günümüzde insanlar ulaşım ve iş imkanları yüzünden doğup büyüdükleri yerler ile yaşadıkları yerler farklı olabiliyor İscehisar’da yaşıyor olmanız Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa gibi çevre ilçelerde düğün sünnet yapmayacağınız anlamına gelmiyor. artık insanların hem İscehisar’da evleri hemde Konya, Burdur, Kütahya ve Eskişehir gibi yakın şehirlerde yazlıkları olabilir yada bu çevre şehirlerde eş dost akrabaları olabilir. Bizde talep olması halinde bazen kendimiz bazende istemiş olduğunuz ilçede bu işi yapan başarılı palyaço arkadaşlarımızdan yardım alarak müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz. Günümüzde sosyal medya ile palyaço hizmeti sağlayan kişiler gruplarda yada yapılan organizasyonlarda devamlı iletişim halindeyiz. Yakın ilçelerimiz olan Bayat, Çobanlar, İhsaniye ve Sinanpaşa iş yapan arkadaşlarımızla da büyük organizasyonlarda devamlı karşılaşıyoruz.

Diğer Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon firmamız sadece palyaço kiralama işi yapmıyor… Palyaço kiralama ve palyaço servisi başlıca hizmetlerimiz arasında yer alsa da aşağıda saymış olduğumuz hizmetleri İscehisar’da profesyonel olarak sizlere sağlayabiliriz.

İscehisar Palyaço Kiralama Afyonkarahisar İscehisar Palyaço Servisi Organizasyon Firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir