Savaştepe Palyaço Kiralama Balıkesir Savaştepe Palyaço Servisi

Savaştepe palyaço kiralama, Balıkesir Savaştepe Palyaço Servisi yada Savaştepe ilçesinde palyaço ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz… Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, palyaço ile hediye servisi, evlilik teklifi organizasyonu, piknik organizasyonu yada aklımıza gelemeyen birçok organizasyon için için palyaço kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Tarafımızdan kiralamış olduğunuz palyaço animatörler bu işi yıllarca yapmış kişilerden işin ince detaylarını öğrenmiş ve bu iş için eğitim almış tecrübeli animatörlerdir. Bu işi yapmaya başlayan yeni birçok organizasyon firması elindeki yarım yamalak kostümü bir tane öğrenciye vererek al git işi yap nasıl yaparsan yap mantığında çalıştığını belirtmek isteriz. Profesyonel ve tecrübeli palyaço animasyon hizmeti için en doğru adreslerden birindesiniz…

Savaştepe’de Palyaço Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım…

Savaştepe’de palyaço kiralamak istiyorsanız iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından organizasyon firmamızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizden istemiş olduğumuz bilgiler kısaca su şekilde:

  • Savaştepe’de palyaço kiralamak istediğiniz Tarih nedir?
  • Yapılacak Organizasyon türü nedir?
  • Hangi saatler arasında Savaştepe’de palyaço hizmeti almak istiyorsunuz?
  • Çocukların yaş gurubu ve cinsiyeti nedir?
  • Palyaçolardan özel bir isteğiniz var mıdır?
  • Organizasyon yapılacak alanda müzik var mıdır?

Bu gibi soruların cevaplarını tam olarak organizasyon firmamıza bildirmenizi rica ederiz. Bizlerde bu vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak sizlere en kaliteli Savaştepe palyaço hizmetini sağlamış olmak için planlamalar yapacağız.

Savaştepe Palyaço Fiyatları, Balıkesir Savaştepe Günlük Palyaço Hizmetleri

Balıkesir Savaştepe’de palyaço ücretleri ni merak ediyorsanız yada bir günlük palyaço kiralama fiyatı ne kadardır? gibi aklınızdaki sorulara maalesef ki net bir cevap veremiyorum. Bizde standart bir fiyat listemiz olsun bu bu şu hizmetlerin fiyatı bu kadar, bu palyaçonun fiyatı bu kadar, palyaço kiralamak istiyorsanız fiyatı organizasyon bazlı düşünmelisiniz. Palyaço kiralamak istediğiniz en yoğun günler Cumartesi ve Pazar günleridir. Balıkesir Savaştepe’de yapılan organizasyonların hemen hemen hepsi doğum günü ise cumartesi 13 ile 15 arasında, düğün ise Cumartesi yada Pazar günü akşam saatlerinde yapılıyor ve bizlerden bu saatlerde palyaço hizmeti talep ediliyor. Bu günler için ortalama bir fiyatımız olsa da diğer günler farklı farklı fiyat politikamız oluşmaktadır. Örneğin hafta içi kreş ve ana okullarına daha hesaplı hizmet sağlamaktayız. Sadece Savaştepe’de değil yakın çevre ilçeler Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit gibi hatta yakın şehirlerde de Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit palyaço ve organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

Savaştepe Çizgi Film Maskotları & Kostümlü Karakter Kiralama

Organizasyon firmamızdan Savaştepe Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit gibi ilçelerde palyaço kiralama dışında en çok talep edilen hizmetlerden bazıları da çizgi film maskotları kiralama ve kostümlü karakter teminidir. Elimizde zaman zaman değişiklik gösterse de maskotlardan bazıları mini mause ve miki mause maskotu, süper mario maskotu, donalt duck maskotu, sünger bob maskotu, şirinler maskotu bulunmaktadır. Kostümlü karakter olarak superman, batman, örümcek adam, pamuk prenses, korsan, kırmızı başlıklı kız, elsa, melek, prenses, mini mause, miki mause gibi farklı farklı kostümlü karakterler vardır.

Aman dikkat! çizgi film maskotları ile kostümlü karakter kiralama hizmeti birbirine karıştırılmaktadır. Çizgi film maskotu koca kafalı olanlar, kostümlü karakterler elbise gibi olanlardır.

Balıkesir Savaştepe ve Çevresinde Hizmetinizdeyiz.

Palyaço servisi ve organizasyon alanında hizmet sağlayan firmamız sadece Savaştepe’de değil yakın ilçelerde örneğin Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit hatta yakın şehirlerde de (Yalova, Çanakkale, Bursa ve Manisa) profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Günümüzde insanlar ulaşım ve iş imkanları yüzünden doğup büyüdükleri yerler ile yaşadıkları yerler farklı olabiliyor Savaştepe’de yaşıyor olmanız Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit gibi çevre ilçelerde düğün sünnet yapmayacağınız anlamına gelmiyor. artık insanların hem Savaştepe’de evleri hemde Yalova, Çanakkale, Bursa ve Manisa gibi yakın şehirlerde yazlıkları olabilir yada bu çevre şehirlerde eş dost akrabaları olabilir. Bizde talep olması halinde bazen kendimiz bazende istemiş olduğunuz ilçede bu işi yapan başarılı palyaço arkadaşlarımızdan yardım alarak müşterilerimize yardımcı olabiliyoruz. Günümüzde sosyal medya ile palyaço hizmeti sağlayan kişiler gruplarda yada yapılan organizasyonlarda devamlı iletişim halindeyiz. Yakın ilçelerimiz olan Bandırma, Susurluk, Bigadiç ve Edremit iş yapan arkadaşlarımızla da büyük organizasyonlarda devamlı karşılaşıyoruz.

Diğer Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon firmamız sadece palyaço kiralama işi yapmıyor… Palyaço kiralama ve palyaço servisi başlıca hizmetlerimiz arasında yer alsa da aşağıda saymış olduğumuz hizmetleri Savaştepe’de profesyonel olarak sizlere sağlayabiliriz.

Savaştepe Palyaço Kiralama Balıkesir Savaştepe Palyaço Servisi Organizasyon Firması