Palyaço Kiralama Servisi

Doğum Günü Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama servisimizdeki elemanları niteliklerine göre sınıflandırırız. Doğum günü organizasyonunu yönetecek ve çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayacak palyaçolar en tecrübelilerinden seçilir. Organizasyonu yönetirler, çocukları eğlendirirler, Büyüklerin kaliteli vakit geçirmesi için çalışırlar. Yüz boyama ve sosis balon dan şekiller yapımı konusunda uzmandırlar. Yanlarında organizasyonda gerekli tüm oyun malzemelerini getirirler.

Palyaço Kiralama Servisi

Palyaço Çantasında Bulunan Ekipmanlar

Doğum günü organizasyonu için çağırmış olduğunuz palyaçonun çantasında organizasyon anında kullanılması gereken ekipmanlar vardır. Palyaço kostümü, palyaço peruğu, evde giyilmesi için temiz bir ayakkabı, yüz boyası, sosis balon ve pompası, oyun için çeşit çeşit balonlar, oyun halatı, oyun çuvallar, müzik için cd yada usb içinde müzikler vardır. Her personele göre bu liste artış gösterebilir ancak bunlar kesin olarak palyaçolarımızın çantasında gelmektedir.

Palyaço Kiralama Servisi

Palyaçolar Tarafından Oynatılan Oyunlar

Doğum günü organizasyonlarında mekana ve çocukların yaş gruplarına göre farklı oyunlar oynatılabilir. Ancak çantada getirmiş olduğumuz oyun malzemeleri genellikle kullanılır. Heykel oyunu, limbo (ip altından dans ederek geçme), sandalye kapmaca, oturarak balon patlatmaca, çuval yarışı, makyaj güzeli (büyüklerin yüzünü boyama) gibi standart oyunlar yapılır. BU oyunlara mümkün olduğunca büyüklerinde katılması sağlanır. Güvenlik ve eğlence olmazsa olmazımızdır.

Mutlu olmak herkesin Hakkı

%100 Mutluluk Garantisi

Palyaço Kiralama Hizmeti miz ile %100 Mutluluk Garantisi Veriyoruz.
En Büyük Referansımız Mutlu Anlar Geçirdiğimiz Siz Değerli Müşterilerimizdir.